ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Ponticella, 40068, San Lazzaro di Savena, Bologna, Emilia-Romagna: 40068

40068

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Ponticella, 40068, San Lazzaro di Savena, Bologna, Emilia-Romagna
Град :Ponticella
Регионот 3 :San Lazzaro di Savena
Регионот 2 :Bologna
Регионот 1 :Emilia-Romagna
Земја :Италија
Поштенски :40068

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-BO
ширина :44.45704
должина :11.37954
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Ponticella, 40068, San Lazzaro di Savena, Bologna, Emilia-Romagna се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 40068.

Другите се е достапен
Ponticella, 40068, San Lazzaro di Savena, Bologna, Emilia-Romagna,40068 ©2014 Поштенски Пребарување