ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Villetta Barrea, 67030, Villetta Barrea, L'Aquila, Abruzzo: 67030

67030

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Villetta Barrea, 67030, Villetta Barrea, L'Aquila, Abruzzo
Град :Villetta Barrea
Регионот 3 :Villetta Barrea
Регионот 2 :L'Aquila
Регионот 1 :Abruzzo
Земја :Италија
Поштенски :67030

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-AQ
ширина :41.77566
должина :13.93426
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Villetta Barrea, 67030, Villetta Barrea, L'Aquila, Abruzzo се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 67030.

Другите се е достапен
Villetta Barrea, 67030, Villetta Barrea, L'Aquila, Abruzzo,67030 ©2014 Поштенски Пребарување