ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Borgo pasubio, 04014, Pontinia, Latina, Lazio: 04014

04014

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Borgo pasubio, 04014, Pontinia, Latina, Lazio
Град :Borgo pasubio
Регионот 3 :Pontinia
Регионот 2 :Latina
Регионот 1 :Lazio
Земја :Италија
Поштенски :04014

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-LT
ширина :41.41649
должина :13.03755
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Borgo pasubio, 04014, Pontinia, Latina, Lazio се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 04014.

Другите се е достапен
Borgo pasubio, 04014, Pontinia, Latina, Lazio,04014 ©2014 Поштенски Пребарување