ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Vagli sopra, 55030, Vagli Sotto, Lucca, Toscana: 55030

55030

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Vagli sopra, 55030, Vagli Sotto, Lucca, Toscana
Град :Vagli sopra
Регионот 3 :Vagli Sotto
Регионот 2 :Lucca
Регионот 1 :Toscana
Земја :Италија
Поштенски :55030

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-LU
ширина :44.11827
должина :10.26647
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Vagli sopra, 55030, Vagli Sotto, Lucca, Toscana се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 55030.

Другите се е достапен
Vagli sopra, 55030, Vagli Sotto, Lucca, Toscana,55030 ©2014 Поштенски Пребарување