Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Susano, 40038, Vergato, Bologna, Emilia-Romagna: 40038

40038

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Susano, 40038, Vergato, Bologna, Emilia-Romagna
Qytet :Susano
Rajon 3 :Vergato
Rajon 2 :Bologna
Rajon 1 :Emilia-Romagna
Vend :Itali
Kodi Postar :40038

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-BO
gjerësi :44.29878
gjatësi :11.08731
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Susano, 40038, Vergato, Bologna, Emilia-Romagna është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 40038.

Të tjerët u kërkohet në
Susano, 40038, Vergato, Bologna, Emilia-Romagna,40038 ©2014 kodin postar Query