Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Peghera, 24010, Taleggio, Bergamo, Lombardia: 24010

24010

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Peghera, 24010, Taleggio, Bergamo, Lombardia
Qytet :Peghera
Rajon 3 :Taleggio
Rajon 2 :Bergamo
Rajon 1 :Lombardia
Vend :Itali
Kodi Postar :24010

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-BG
gjerësi :45.87344
gjatësi :9.57298
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Peghera, 24010, Taleggio, Bergamo, Lombardia është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 24010.

Të tjerët u kërkohet në
 • 24010 Peghera,+24010,+Taleggio,+Bergamo,+Lombardia
 • 1140 Khemayssia,+1140,+El+Fahs,+Zaghouan
 • None Boca+Chica,+San+Lorenzo,+Chiriquí
 • 12780 Cayco,+12780,+Marcapomacocha,+Yauli,+Junín
 • None Tabagadi,+Tondikiwindi,+Ouallam,+Tillaberi
 • 98700 Kampung+Bukit+Luba,+98700,+Limbang,+Sarawak
 • 31233 Grivska,+31233,+Arilje,+Zlatiborski,+Centralna+Srbija
 • 22202 Bine+El+Ouidane,+22202,+Azilal,+Tadla-Azilal
 • L4T+0A2 L4T+0A2,+Mississauga,+Peel,+Ontario
 • 757-881 757-881,+Homyeong-myeon/호명면,+Yecheon-gun/예천군,+Gyeongsangbuk-do/경북
 • 1254 Волковија/Volkoviјa,+1254,+Маврово+и+Ростуша/Mavrovo+and+Rostuša,+Полошки+регион/Polog
 • 854+63 Sundsvall,+Sundsvall,+Västernorrland
 • 037402 Daqiao,+Zhangwang,+Luokuang/大桥、张旺、罗框等,+Hunyuan+County/浑源县,+Shanxi/山西
 • 268706 Ford+Avenue,+26,+Ford+Place,+Singapore,+Ford,+Bukit+Timah,+Farrer+Road,+Coronation+Road,+West
 • 20231 Smokovljani,+20231,+Doli,+Dubrovačko-Neretvanska
 • 678-862 678-862,+Deokgok-myeon/덕곡면,+Hapcheon-gun/합천군,+Gyeongsangnam-do/경남
 • None Bolori,+Maine+Soroa,+Maine+Soroa,+Diffa
 • 02610 Aija,+02610,+Aija,+Aija,+Ancash
 • 21116 Timbanggalung,+Pematangsiantar,+North+Sumatra
 • 387+22 P.O.+Boxes,+Borgholm,+Borgholm,+Kalmar
Peghera, 24010, Taleggio, Bergamo, Lombardia,24010 ©2014 kodin postar Query