ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Agliano, 14041, Agliano Terme, Asti, Piemonte: 14041

14041

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Agliano, 14041, Agliano Terme, Asti, Piemonte
Град :Agliano
Регионот 3 :Agliano Terme
Регионот 2 :Asti
Регионот 1 :Piemonte
Земја :Италија
Поштенски :14041

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-AT
ширина :44.79147
должина :8.24971
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Agliano, 14041, Agliano Terme, Asti, Piemonte се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 14041.

Другите се е достапен
Agliano, 14041, Agliano Terme, Asti, Piemonte,14041 ©2014 Поштенски Пребарување