ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Andretta, 83040, Andretta, Avellino, Campania: 83040

83040

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Andretta, 83040, Andretta, Avellino, Campania
Град :Andretta
Регионот 3 :Andretta
Регионот 2 :Avellino
Регионот 1 :Campania
Земја :Италија
Поштенски :83040

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-AV
ширина :40.93844
должина :15.32580
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Andretta, 83040, Andretta, Avellino, Campania се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 83040.

Другите се е достапен
Andretta, 83040, Andretta, Avellino, Campania,83040 ©2014 Поштенски Пребарување