ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Vicobarone, 29010, Ziano Piacentino, Piacenza, Emilia-Romagna: 29010

29010

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Vicobarone, 29010, Ziano Piacentino, Piacenza, Emilia-Romagna
Град :Vicobarone
Регионот 3 :Ziano Piacentino
Регионот 2 :Piacenza
Регионот 1 :Emilia-Romagna
Земја :Италија
Поштенски :29010

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-PC
ширина :44.98757
должина :9.35726
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Vicobarone, 29010, Ziano Piacentino, Piacenza, Emilia-Romagna се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 29010.

Другите се е достапен
Vicobarone, 29010, Ziano Piacentino, Piacenza, Emilia-Romagna,29010 ©2014 Поштенски Пребарување