ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Bari, 70122, Bari, Bari, Puglia: 70122

70122

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Bari, 70122, Bari, Bari, Puglia
Град :Bari
Регионот 3 :Bari
Регионот 2 :Bari
Регионот 1 :Puglia
Земја :Италија
Поштенски :70122

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-BA
ширина :41.13289
должина :16.86998
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Bari, 70122, Bari, Bari, Puglia се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 70122.

Другите се е достапен
Bari, 70122, Bari, Bari, Puglia,70122 ©2014 Поштенски Пребарување