ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Monti, 07020, Monti, Olbia-Tempio, Sardegna: 07020

07020

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Monti, 07020, Monti, Olbia-Tempio, Sardegna
Град :Monti
Регионот 3 :Monti
Регионот 2 :Olbia-Tempio
Регионот 1 :Sardegna
Земја :Италија
Поштенски :07020

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-OT
ширина :40.80704
должина :9.32657
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Monti, 07020, Monti, Olbia-Tempio, Sardegna се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 07020.

Другите се е достапен
Monti, 07020, Monti, Olbia-Tempio, Sardegna,07020 ©2014 Поштенски Пребарување