Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Montelupo Albese, 12050, Montelupo Albese, Cuneo, Piemonte: 12050

12050

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Montelupo Albese, 12050, Montelupo Albese, Cuneo, Piemonte
Qytet :Montelupo Albese
Rajon 3 :Montelupo Albese
Rajon 2 :Cuneo
Rajon 1 :Piemonte
Vend :Itali
Kodi Postar :12050

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-CN
gjerësi :44.62204
gjatësi :8.04786
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Montelupo Albese, 12050, Montelupo Albese, Cuneo, Piemonte është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 12050.

Të tjerët u kërkohet në
Montelupo Albese, 12050, Montelupo Albese, Cuneo, Piemonte,12050 ©2014 kodin postar Query