Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Alvano, 83040, Andretta, Avellino, Campania: 83040

83040

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Alvano, 83040, Andretta, Avellino, Campania
Qytet :Alvano
Rajon 3 :Andretta
Rajon 2 :Avellino
Rajon 1 :Campania
Vend :Itali
Kodi Postar :83040

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-AV
gjerësi :40.96046
gjatësi :15.30695
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Alvano, 83040, Andretta, Avellino, Campania është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 83040.

Të tjerët u kërkohet në
Alvano, 83040, Andretta, Avellino, Campania,83040 ©2014 kodin postar Query