Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sacchetta, 46030, Sustinente, Mantova, Lombardia: 46030

46030

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sacchetta, 46030, Sustinente, Mantova, Lombardia
Qytet :Sacchetta
Rajon 3 :Sustinente
Rajon 2 :Mantova
Rajon 1 :Lombardia
Vend :Itali
Kodi Postar :46030

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-MN
gjerësi :45.06972
gjatësi :10.99995
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sacchetta, 46030, Sustinente, Mantova, Lombardia është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 46030.

Të tjerët u kërkohet në
Sacchetta, 46030, Sustinente, Mantova, Lombardia,46030 ©2014 kodin postar Query