Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Nonio, 28891, Nonio, Verbano-Cusio-Ossola, Piemonte: 28891

28891

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Nonio, 28891, Nonio, Verbano-Cusio-Ossola, Piemonte
Qytet :Nonio
Rajon 3 :Nonio
Rajon 2 :Verbano-Cusio-Ossola
Rajon 1 :Piemonte
Vend :Itali
Kodi Postar :28891

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-VB
gjerësi :45.84672
gjatësi :8.37878
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Nonio, 28891, Nonio, Verbano-Cusio-Ossola, Piemonte është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 28891.

Të tjerët u kërkohet në
Nonio, 28891, Nonio, Verbano-Cusio-Ossola, Piemonte,28891 ©2014 kodin postar Query