Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

San Paolo, 96017, Noto, Siracusa, Sicilia: 96017

96017

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :San Paolo, 96017, Noto, Siracusa, Sicilia
Qytet :San Paolo
Rajon 3 :Noto
Rajon 2 :Siracusa
Rajon 1 :Sicilia
Vend :Itali
Kodi Postar :96017

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-SR
gjerësi :36.83929
gjatësi :15.02553
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

San Paolo, 96017, Noto, Siracusa, Sicilia është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 96017.

Të tjerët u kërkohet në
San Paolo, 96017, Noto, Siracusa, Sicilia,96017 ©2014 kodin postar Query