Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Monforte Marina, 98041, Monforte San Giorgio, Messina, Sicilia: 98041

98041

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Monforte Marina, 98041, Monforte San Giorgio, Messina, Sicilia
Qytet :Monforte Marina
Rajon 3 :Monforte San Giorgio
Rajon 2 :Messina
Rajon 1 :Sicilia
Vend :Itali
Kodi Postar :98041

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-ME
gjerësi :38.20694
gjatësi :15.33932
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Monforte Marina, 98041, Monforte San Giorgio, Messina, Sicilia është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 98041.

Të tjerët u kërkohet në
Monforte Marina, 98041, Monforte San Giorgio, Messina, Sicilia,98041 ©2014 kodin postar Query