Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Pieve a socana, 52016, Castel Focognano, Arezzo, Toscana: 52016

52016

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Pieve a socana, 52016, Castel Focognano, Arezzo, Toscana
Qytet :Pieve a socana
Rajon 3 :Castel Focognano
Rajon 2 :Arezzo
Rajon 1 :Toscana
Vend :Itali
Kodi Postar :52016

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-AR
gjerësi :43.64745
gjatësi :11.82589
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Pieve a socana, 52016, Castel Focognano, Arezzo, Toscana është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 52016.

Të tjerët u kërkohet në
Pieve a socana, 52016, Castel Focognano, Arezzo, Toscana,52016 ©2014 kodin postar Query