ИталијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige: 39023

39023

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige
Град :Tanas
Регионот 3 :Lasa
Регионот 2 :Bolzano
Регионот 1 :Trentino-Alto Adige
Земја :Италија
Поштенски :39023

Други Информации
Јазик :Italian (IT)
Регионален Код :IT-BZ
ширина :46.63964
должина :10.66659
Временска Зона :Europe/Rome
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige се наоѓа во Италија. Нејзините поштенски код е 39023.

Другите се е достапен
Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige,39023 ©2014 Поштенски Пребарување