Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige: 39023

39023

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige
Qytet :Tanas
Rajon 3 :Lasa
Rajon 2 :Bolzano
Rajon 1 :Trentino-Alto Adige
Vend :Itali
Kodi Postar :39023

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-BZ
gjerësi :46.63964
gjatësi :10.66659
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 39023.

Të tjerët u kërkohet në
Tanas, 39023, Lasa, Bolzano, Trentino-Alto Adige,39023 ©2014 kodin postar Query