Italikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

San Filippo, 98144, Messina, Messina, Sicilia: 98144

98144

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :San Filippo, 98144, Messina, Messina, Sicilia
Qytet :San Filippo
Rajon 3 :Messina
Rajon 2 :Messina
Rajon 1 :Sicilia
Vend :Itali
Kodi Postar :98144

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :IT-ME
gjerësi :38.15761
gjatësi :14.92139
Zona Koha :Europe/Rome
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

San Filippo, 98144, Messina, Messina, Sicilia është e vendosur në Itali.Kodi i saj është zip 98144.

Të tjerët u kërkohet në
 • 98144 San+Filippo,+98144,+Messina,+Messina,+Sicilia
 • LV-5417 Daugavpils,+LV-5417,+Daugavpils,+Latgales
 • 37301 Chak+475+Gb,+37301,+Faisalabad,+Punjab+-+Central
 • 6014 Cité+Hached+1,+6014,+Gabes+Sud,+Gabes
 • 5725 Roxby+Downs,+Roxby+Downs,+Far+country,+South+Australia
 • None El+Jilote,+Suyapa,+Concepción+del+Norte,+Santa+Bárbara
 • 1401 Велес/Veles,+1401,+Велес/Veles,+Вардарски+регион/Vardar
 • 0931 Puriri+Avenue,+Orewa,+0931,+Rodney,+Auckland
 • None Kinyeto,+Singida+Rural,+Singida
 • 508371 Pulau+Ubin,+493B,+Singapore,+Pulau+Ubin,+Loyang,+East
 • 6313 Въгларово/Vaglarovo,+Хасково/Haskovo,+Хасково/Khaskovo,+Южен+централен+регион/South-Central
 • None Tubman+Farm+Camp+1,+Konowolola,+Salala,+Bong
 • 233252 Jiepai+Township/界牌乡等,+Dingyuan+County/定远县,+Anhui/安徽
 • 947+03 Nová+Trstená,+947+03,+Hurbanovo,+Komárno,+Nitriansky+kraj
 • 50547 Tabuenca,+50547,+Zaragoza,+Aragón
 • 02225 Huayobamba+Alto,+02225,+Cashapampa,+Sihuas,+Ancash
 • 440000 Quảng+Lưu,+440000,+Quảng+Xương,+Thanh+Hóa,+Bắc+Trung+Bộ
 • S3061 Santa+Margarita,+Santa+Fe
 • 4821 Vogel+Street,+Shannon,+4821,+Horowhenua,+Manawatu-Wanganui
 • 16035 Hydra,+Alger
San Filippo, 98144, Messina, Messina, Sicilia,98144 ©2014 kodin postar Query